Bannery

Určitě to znáte: máte před sebou skvělý výrobek, ale když jej vezmete do ruky, zjistíte, že je natištěný na papíře, který je nepříjemný, moc se leskne nebo má jiné nedostatky. To se vám u nás nestane. Nabízíme pestrý výběr z více než tisícovky různých druhů a typů papíru pro všechny možné i nemožné účely. A pokud si nejste jistí, co by pro vaše potřeby bylo nejlepší? Poradíme, samozřejmě.

Roll up

V naší firmě věříme v hodnoty řemesla starých časů. Mezi ně patří i úplné zpracování a profesionální přístup: nic neponecháváme náhodě a nic neděláme jen tak napůl. Pokud potřebujete něco polepit, ať už jde o cokoliv, zajistíme vše s tím spojené: od návrhu přes tisk až po samotnou aplikaci. Kdekoliv po republice, v interiéru i exteriéru.


Reklama je v dnešní době alfou a omegou podnikání, a proto není radno zanedbat polep firemních vozidel, na který se specializujeme. Je to reklama, která se platí jen jednou a je pořád vidět. Používáme jen ty nejkvalitnější fólie, a tak můžeme našim klientům zajistit sedmiletou záruku při plném provozu, zlatý standard dnešního trhu.

Polepy

V naší firmě věříme v hodnoty řemesla starých časů. Mezi ně patří i úplnézpracování a profesionální přístup: nic neponecháváme náhodě a nic nedě-láme jen tak napůl. Pokud potřebujete něco polepit, ať už jde o cokoliv, zajis-tíme vše s tím spojené: od návrhu přes tisk až po samotnou aplikaci. Kdekolivpo republice, v interiéru i exteriéru.

Reklama je v dnešní době alfou a omegou podnikání, a proto není radno za-
nedbat polep firemních vozidel, na který se specializujeme. Je to reklama,
která se platí jen jednou a je pořád vidět. Používáme jen ty nejkvalitnější fólie,
a tak můžeme našim klientům zajistit sedmiletou záruku při plném provozu,
zlatý standard dnešního trhu.

Reklamní předměty

Žádná firma se neobejde bez reklamních předmětů. Jejich krása skví v multifunkčnosti – můžete je rozdávat zaměstnancům, pomohou vám v sebeprezentaci na promo akcích a celkově dotvářejí obraz firmy, která na nic nezapomíná. Pokud tedy potřebujete roll-up, banner, nebo třeba firemní hrnek, jste na správném místě.