Vizitky, letáky, plakáty

Určitě to znáte: máte před sebou skvělý výrobek, ale když jej vezmete do ruky, zjistíte, že je natištěný na papíře, který je nepříjemný, moc se leskne nebo má jiné nedostatky. To se vám u nás nestane. Nabízíme pestrý výběr z více než tisícovky různých druhů a typů papíru pro všechny možné i nemožné účely. A pokud si nejste jistí, co by pro vaše potřeby bylo nejlepší? Poradíme, samozřejmě.

Polepy

V naší firmě věříme v hodnoty řemesla starých časů. Mezi ně patří i úplné zpracování a profesionální přístup: nic neponecháváme náhodě a nic neděláme jen tak napůl. Pokud potřebujete něco polepit, ať už jde o cokoliv, zajistíme vše s tím spojené: od návrhu přes tisk až po samotnou aplikaci. Kdekoliv po republice, v interiéru i exteriéru.

Reklama je v dnešní době alfou a omegou podnikání, a proto není radno zanedbat polep firemních vozidel, na který se specializujeme. Je to reklama, která se platí jen jednou a je pořád vidět. Používáme jen ty nejkvalitnější fólie, a tak můžeme našim klientům zajistit sedmiletou záruku při plném provozu, zlatý standard dnešního trhu.

Nálepky

Připravíme pro vás nálepky všech druhů, tvarů i barev, vše ze speciálních, vysoce kvalitních vinylových fólií, které zaručují maximální odolnost i dlouhověkost. Že nemáte vlastní design? To vůbec nevadí, pro naše klienty nabízíme balíček všeho v jednom – návrh, výroba, doručení a, pokud by byl zájem či potřeba, i samotné polepování.