Loga

Logo je základem každého podnikání. Je podpisem značky, prvním odznakem kvality. Mělo by polapit pozornost možného klienta, vzbudit jeho zájem a ujistit jej, že opravdu víte, co děláte. Zavřete na okamžik oči a vzpomeňte si na některé z velkých, slavných značek. Co se vám vybaví jako první? Přesně tak, jejich logo, esence všeho, co představují. A právě takové pro vás vyrobíme.


Věnujeme se přípravě zbrusu nových log pro začínající společnosti i redesignu log stávajících tak, aby si udržela čerstvost v dnešní dynamické, neustále proměnlivé době. Ve všech fázích procesu spolupracujeme s našimi klienty, abychom zaručili jejich plnou spokojenost.

Návrhy

Šaty dělají člověka. Grafický styl dělá značku. Ani v jednom případě nám obal neřekne vše – snad někdo nedobře oblečený skrývá netušené kvality, snad je firma skvělá v tom, co dělá, a jen se neumí prezentovat. Ale přiznejme si – první dojem je důležitý. Velmi důležitý.


Ať už jde o návrh obalu pro váš produkt, o polep firemního auta či o cokoliv jiného, zajistíme, aby zaujal na první pohled a pozornost vašich zákazníků už nepustil.

Grafické zpracování

Každá firma potřebuji svoji identitu. Právě tak ale potřebuje způsoby, jak ji vyjádřit. Její povaha musí dýchat z každého předmětu s ní spojeného – z vizitek, hlavičkového papíru a všeho dalšího, co vaše společnost používá každý den. Někdy se však může stát, že máte k dispozici jen logo a zbytek identity teprve hledáte. My jej pro vás nalezneme, aniž by kdo kdy poznal, že se autoři loga a zbytku zpracování liší.