Reklamní a produktové foto

Říká se, že fotka je nejlepší reklama – to ale není tak úplně pravda. Dobrá fotka je nejlepší reklama, špatná naopak může zákazníka odradit. Jsme si tohoto rizika vědomi, a tak ke každému focení přistupujeme individuálně a s nejvyšší možnou pečlivostí. Naši profesionální fotografové se postarají, aby byly vaše produkty zachyceny ke spokojenosti vás i vašich klientů.


Živé focení

Jedna věc je fotit v perfektních podmínkách v ateliéru, druhá naživo během zmatku právě probíhající akce. Ani s tím však nemáme problém. Nabízíme profesionální focení pro firemní večírky, sportovní události a celou řadu dalších aktivit, indoor i outdoor.

Studiové focení

Fotíme v ateliéru se špičkovým vybavením, aby vaše produkty skutečně zazářily a vypadaly přesně podle vašich představ. Následná postprodukce materiálu je samozřejmostí. Potřebujete-li pro váš fotoprojekt modelky, zajistíme i je.

Promo videa

Fotka je jedna věc, ale ještě lepší je pořádné video. V dnešní dynamické době sociálních sítí a YouTube se musí každá firma umět předvést podobně dynamicky, a právě tam může kvalitní promo video pořádně zazářit.

Našim klientům nabízíme kompletní služby – navrhneme scénář vašeho videa, seženeme herce, najdeme vhodnou lokaci, připravíme potřebné materiály, natočíme jej a následně upravíme tak, aby pohltilo vaši cílovou skupinu a už ji nepustilo. Točíme pomocí špičkové profesionální techniky, cizí nám nejsou ani drony a další technické lahůdky.

Reklamní spoty

Potřebujete natočit reklamu pro váš produkt? Maličkost. Seznamte nás s jeho účelem a s cílovou skupinou a zbytek nechte na nás. Nabízíme kompletní realizaci pro váš plný komfort – vše zařídíme my, vy si můžete hodit na stůl a jen pohodlně na celý proces dozírat.

Máme mladý, nadšený tým, právě takový, jaký je třeba pro dnešní rychlou dobu, které vládne mládí a inovace. Naše práce je pro nás uměním i zábavou – každá reklama je unikátní a představuje zcela novou výzvu, a těm se my stavíme s chutí.